Producenci

Sklep i serwis rowerowy w Siemianowicach Śląskich zatrudni:

Sprzedawcę/ serwisanta z umiejętnościami sprzedażowymi do całorocznej pracy przy serwisie i sprzedaży rowerów.

Zajmujemy się sprzedażą rowerów, części i akcesoriów oraz serwisem rowerowym i narciarskim.

 Prowadzimy sprzedaż stacjonarną i internetową.

• Jeśli interesujesz się sprzętem sportowym (rowery/narty/snowboard),znasz podstawy serwisowania rowerów i szybko się uczysz, wyślij swoje CV.

WYMAGANIA :
⦁ doświadczenie w serwisowaniu oraz naprawie rowerów (regulacja przerzutek, hamulców, centrowanie kół, wymiana łożysk -suport/stery, piasty etc., wykonywanie przeglądów pełnych/regulacyjnych, składanie nowych rowerów)
⦁ posiadanie wiedzy teoretycznej dot. technologii stosowanej w rowerach oraz akcesoriach.
⦁ samodyscyplina, terminowość i skrupulatność, umiejętność organizacji pracy oraz współpracy w zespole
⦁ kreatywność ,samodzielność oraz inicjatywa

⦁ dbanie o porządek na stanowisku pracy i rzetelność
⦁ komunikatywność podczas obsługi klienta i stwierdzania ekspertyzy serwisowej
⦁ umiejętność sprawnej obsługi komputera.

Mile widziane:
⦁ umiejętność tworzenia zamówień, składania reklamacji.
⦁ umiejętności związane z wprowadzaniem produktów, treści w serwisach internetowych (sklep online)

Obowiązki:

⦁ profesjonalne doradztwo przy zakupie rowerów, części i akcesoriów

⦁ realizacja zamówień online oraz obsługa wysyłek ze sklepu internetowego.

⦁ dbanie o ekspozycję oraz dostępność towarów

⦁ profesjonalne doradztwo w zakresie wymiany części oraz wykonywanie ekspertyz
⦁ wykonywanie prac serwisowych związanych z rowerami: regulacja przerzutek, hamulców, układów napędowych, wymiana części rowerowych, wykonywanie pełnych przeglądów, składanie nowych rowerów,
⦁ dzielenie swojej pasji z klientami

Oferujemy:

⦁ stałą umowę o pracę (po 3miesięcznym okresie próbnym)
⦁ całoroczną pracę (serwis/sprzedaż rowerów/serwis narciarski i snowboard)
⦁ możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia, możliwość podnoszenia kwalifikacji.
⦁ atrakcyjne zniżki na sprzęt sportowy
⦁ świetna atmosfera w wyspecjalizowanym środowisku pasjonatów sportu
⦁ możliwość rozwoju umiejętności w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane, prosimy o wysłanie CV przez formularz kontaktowy http://www.bike4fun.pl/kontakt wraz z poniższą klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)."

Nowe produkty

» Brak nowych produktów na tą chwilę

Polecamy ciekawy blog rowerowy